Taurus Electro G2

Taurus Electro G2 اولین و تنها هواپیمای الکتریکی 2 نفره است که به تولید و عرضه در بازار رسیده است. آزادی عمل و استقلال کامل ره آورد موتور جمع شدنی، چرخ های جمع شدنی دوبل، گلاید فوق العاده، تعمیر و مراقبت ارزان قیمت و کابین خلبان جادار و تهویه عالی است. 

 و 

Taurus Electro G2 اولین و تنها هواپیمای الکتریکی 2 نفره است که به تولید و عرضه در بازار رسیده است. علاوه بر این، ما معتقدیم که این تنها هواپیمای الکتریکی کاربردی به معنای واقعی کلمه است به دلیل اینکه نیروی الکتریکی در ایرفریم گلایدر به کار می رود، جایی که ظرفیت باتری یک فاکتور محدود کننده در عملکرد و مداومت نیست. این هواپیما یک حرکت عظیم روبه جلو در عملکرد، ایمنی، کاربری، و سهولت استفاده است.

آیا آرزوی پرواز بدون هزینه را دارید؟ این امر امکان پذیر است.

Pipistrel ایده پرواز بی هزینه را برای اولین بار در دنیا به واقعیت تبدیل کرده است. Pipistrel  یک کامیونت خورشیدی تولید کرده است که می تواند Taurus Electro G2 را بدون هیچ هزینه و آلایندگی شارژ کند. شارژ توسط این کامیونت 1 کیلووات انرژی قابل مصرف ارائه می کند و این به معنای اینست که زمان شارژ برای باتری های 30 آمپر ساعتی 10 ساعت و برای باتری های 40 آمپر ساعتی 12 ساعت می باشد.

علاوه بر این، در شرایط هوایی نا مساعد وقتی که Taurus Electro G2 در داخل کامیونت پارک شده است شارژ هم انجام می گیرد و آماده پرواز خواهد بود.با استفاده از تکنولوژی روز دنیا،  کامیونت خورشیدی و Taurus Electro G2 به همراه هم پرواز بدون هزینه، آرام و بدون آلایندگی را ممکن می سازند.  

      

این کامیونت هم برق 12 ولت (برای شارژابزارهای کمکی و غیره) و هم برق 220/110 ولت در جلو وعقب – جایی که شارژر Taurus Electro G2 متصل می شود- تامین می کند. یکی از محسنات این کامیونت داشتن باتری های ذخیره شارژاست. به این ترتیب حتی وقتی هواپیما و کامینت داخل آشیانه هستند نیز عملیات شارژ قابل انجام است. به عنوان مثال، باتری میانی ظرفیتی معادل 3 کیلووات ساعت دارد و انرژی آن قابل انتقال به Taurus Electro G2 می باشد. کامیونت زمانی که شما در حال پرواز هستید انرژی خورشیدی جمع می کند. بنابراین شما می توانید با انرژی ذخیره شده در روز هواپیمای خود را در شب شارژ کنید.

      

چرا نسل جدید این هواپیما؟

در نتیجه آزمایشات متعدد و گسترده انجام گرفته بر روی نمونه اصلی ای هواپیما، ما تصمیم گرفتیم که نه تنها طراحی نهایی برای تولید را بهینه سازی کنیم بلکه شیوه ها و راه حل های کاملاً متفاوت از طراحی اولیه استفاده کنیم. نتیجه این تغییرات که توسط تیم تحقیق و توسعه ما انجام گرفت نسل دوم این هواپیما یا به اختصار G2  نامیده شد. این مدل به تولید رسیده است و پیشرفت های چشمگیری نسبت به طراحی اولیه دارد. Taurus Electro G2 بسیار قابل اعتماد تر، و از نظر هدایت و عملکرد نیز بسیار بهتر است.

آیا عملکرد هواپیماهای الکتریکی بهتر از مدل های معمولی است؟ قطعاً

برای اولین بار نیروی الکتریکی بهتر از نمونه بنزینی خود – یعنی Taurus - عمل می کند. Taurus Electro G2 می تواند از باند های کوتاهتر استفاده کرده، اوجگیری سریعتر، و در مقایسه با نمونه بنزینی عملکرد بسیار بهتر در ارتفاعات بالا دارد. همه اینها حاصل ؟؟؟ نیروی الکتریکی 40 کیلو واتی Pipistrel  است که به طور ویژه و بدون آلایندگی طراحی شده است.